Příznaky
Přítomnost střevních parazitů v lidském těle může vyvolat různé projevy, které si ale většina z nás nespojí s parazity. Tyto potíže přisuzujeme spíše jiným příčinám či chorobám. Takovými projevy mohou být např.: dlouhodobá únava, zažívací problémy, alergie, bolesti hlavy, kloubů či svalů, kožní problémy a mnohé další. Střevní paraziti jejich larvy nám mohou užírat z našich živin, ale také vylučují své odpadní látky, toxiny. Tato jejich činnost s sebou často nese problémy zažívacího traktu.
Na druhou stranu je potřeba si říci, že celá řada lidí napadených střevními parazity nepociťuje problémy žádné (téměř vždy v počátečních fázích napadení) anebo mírné a nepravidelné. Proto si je nespojí s možnou přítomností střevních parazitů.
Dlouhodobá únava
Je pro vás vstávání každodenní můrou? Trápí vás dlouhodobá únava? Každý z nás se již setkal s tím, že se mu ráno nechce vstávat a to i přesto, že spíme déle než 6 hodin. Lidé únavu často připisují pracovnímu tempu, špatnému stravování nebo nedostatku spánku. Mnozí ji řeší větším počtem kávy, změnou jídelníčku či detoxikací organismu. Zamysleli jste se však někdy na tím, že únava může být způsobena i výskytem parazitů ve vašem těle? Jak k tomu dochází? Paraziti vylučují své odpadní látky, které jsou pro náš organismus vysoce toxické a zároveň nám ubírají potřebné živiny pro získání energie.
Víte, že ParazitEx má i velmi silný detoxikační účinek?
Zažívací potíže
Trápí Vás zažívací problémy opakovaně a dlouhodobě? Ano, i to může být v řadě případů způsobeno střevními parazity. Právě paraziti se rádi usazují v lidském střevě, ve kterém zapříčiňují celou řadu zažívacích problémů. Víte, že někteří parazité dokonce tráví sliznici tenkého střeva a požírají ji namísto živin z potravy? Rovněž toxiny produkované střevními parazity mohou způsobovat zažívací problémy. Užívejte ParazitExem pro jeho unikátní složení!
Svědění konečníku
Skoro každá matka zažila okamžik, kdy si u svého dítěte všimla, že je neklidné, špatně spí, je unavené a že se občas poškrábe na zadku. Svědění konečníku může být způsobeno napadením roupem dětským. Působení tohoto parazita probíhá poměrně bez příznaků až do doby, kdy samičky roupa dětského dospějí. V této fázi se začínají přesouvat ze střeva až do oblasti análního otvoru, kde začnou klást vajíčka. To je právě okamžik, kdy si, díky zmíněnému svědění, všimneme napadení organismu parazitem.
Pozor! Tato fáze je vysoce nakažlivá, protože vajíčka jsou pouhým okem neviditelná a jsou jich ohromné počty. Šíří se i vzduchem! Pokud se tato nákaza nepodchytí včas, velmi pravděpodobně se nakazí i další členové rodiny, nebo naopak ostatní děti v dětském kolektivu. I v současné době jde v ČR o relativně rozšířený jev.